Spedycja międzynarodowa to jest nowy kierunek usług, który możemy zaoferować naszym kontrahentom. W oparciu na doświadczenie w transporcie międzynarodowym otworzyliśmy dział spedycji. Praca naszych spedytorów polega na kompleksowej organizacji dostawy towarów według potrzeb klienta również załatwienie wszelkich niezbędnych formalności pozwalających na to, aby towar został przewieziony zagranicę. Bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność, ponieważ podejmowane przez nas decyzje mają ogromny wpływ na skuteczną działalność naszych Kontrahentów. Dział spedycji w połączeniu z działem transportu generują sukcesywny wynik naszej pracy opierając na doświadczeniu w każdym etapie wykonania zlecenia. Jak o firma transportowo – spedycyjna jesteśmy w stanie przewidzieć każdą sytuację w trakcie transportu również rozwiązać ją zgodnie z prawem UE. Wybieramy tylko zaufanych podwykonawców zgodnie z warunkami, które spełnia nasza nowoczesna flota, ponieważ klienci oczekują wysoką jakość usług transportowych.. 

 

Jak to działa:
1. Skorzystaj się ze stworzonego przez nas kalkulatora, który za kilka sekund w trybie online wyliczy koszt dostawy
2. Skontaktuj się z działem spedycji przez formularz kontaktowy lub zadzwoń na naszą infolinię-podaj szczegóły, które niezbędnie mają być uwzględnione podczas realizacji transportu.
3. Za kilka minut sporządzimy ofertę i prześlemy to razem z warunkami realizacji naszych usług.

Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych, zapewniamy bezpłatne konsultacje związane z każdym etapem wykonania zlecenia-wystarczy tylko wysłać do nas prośbę o wycenie i gwarantujemy, że po wykonanej prace zostaniecie z nami.